fbpx
Irena Szawiel

Irena Szawiel

Sopranistka i pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Moje specjalności to: śpiew solowy, emisja głosu w mowie, wystąpienia publiczne, muzykoterapia. Do nauki śpiewu mam podejście holistyczne. Wyznaję zasadę, że na brzmienie głosu składa się nie tylko budowa ciała czy aparatu oddechowego, ale także uwarunkowania psychologiczne, a nawet tymczasowy stan emocjonalny ucznia. W swojej pracy od lat łączę wiedzę z zakresu emisji głosu i muzykoterapii. 

Zaśpiewałam setki koncertów i recitali w Polsce i za granicą (w Niemczech, Norwegii i na Litwie) m.in z zespołem „Trio Romantico”. W moim repertuarze znajdują się pieśni klasyczne, musicalowe i kilkaset piosenek w językach: polskim, białoruskim, ukraińskim, rosyjskim, czeskim, niemieckim, angielskim, norweskim, fińskim, włoskim, francuskim. Pracę wykładowcy na Uniwersytecie w Białymstoku i współpracę z Filharmonią Białostocką łączyłam z wychowaniem dwóch córek. Pasjonatka kulinariów, często towarzyszę mężowi podczas wędkarskich przygód.  

Z nami od:

01 wrzesień 2010

Czym się zajmuję?

Emisja głosu, Śpiew

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?