fbpx
Swietłana Łukaszewicz

Swietłana Łukaszewicz

Nazywam się Swietłana Łukaszewicz. Jestem nauczycielem śpiewu i gry na pianinieUkończyłam Państwową Szkołę Muzyczną w Mozyrzu:pierwszy stopień na fortepianie, a drugi stopień jako dyrygent chóru oraz studia na Państwowym Uniwersytecie Kultury i Sztuki w Mińsku na specjalizacji dyrygentura. Obecnie pracuję w Operze i Filharmonii Podlaskiej jako artystka chóru. Z chórem tym dokonałam nagrań płytowych, a także śpiewałam w licznych arcydziełach muzyki operowej (m. in. „Straszny dwór”, „Turandot”, „Czarodziejski flet”), operetkowej („Baron cygański”, „Zemsta nietoperza”) oraz musicalowej („Upiór w operze”). Ponadto wykonuję partie solowe w utworach chóralnych. 

Od kiedy pamiętam - śpiewałam, zawsze i wszędzie. Moja praca to moja pasja, nawet moje życie :) Śpiewanie jest przyjemnością, a kiedy nauczysz się śpiewać poprawnie, to jeszcze więcej radości będziesz czerpać z wykonania muzykiMam duże doświadczenie w uczeniu śpiewu od podstaw i serdecznie zapraszam do naszej szkoły każdego miłośnika śpiewu!

Z nami od:

01 wrzesień 2014

Czym się zajmuję?

Fortepian, Śpiew

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?