fbpx
Roman Osipczuk

Roman Osipczuk

Zapraszam do nauki wiolonczeli z doświadczonym nauczycielem, który ma pasję i miłość do tego instrumentu. Po ukończeniu Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Białymstoku, nabrałem umiejętności, które teraz chcę przekazać innym. Moja przygoda z wiolonczelą rozpoczęła się dzięki wspaniałej nauczycielce, która rozpaliła we mnie ogień miłości do tego instrumentu. Teraz ja sam staram się zapalić iskry w sercach dzieci.

Jestem w stanie dostosować się do różnych poziomów zaawansowania, od początkujących do zaawansowanych uczniów. Moje lekcje są ciekawe, interaktywne i dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. W mojej pracy jako nauczyciel wiolonczeli stawiam na rozwijanie technicznych umiejętności, interpretację muzyczną i rozbudzanie twórczego potencjału uczniów.

Moje doświadczenie jako solisty oraz praca w szkole muzycznej daje mi szerokie spektrum umiejętności i wiedzy, które chętnie przekazuję swoim uczniom. Ucząc się u mnie, dzieci odkryją piękno i ekspresję muzyki, rozwijając jednocześnie umiejętności koncentracji, wytrwałości i samodyscypliny.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na lekcje wiolonczeli, gdzie łączę profesjonalizm z pasją i zamiłowaniem do muzyki.

Z nami od:

01 wrzesień 2023

Czym się zajmuję?

Wiolonczela

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?