fbpx
Ewa Misiewicz

Ewa Misiewicz

Wiele razy zadawałam sobie pytanie: czy jeśli mogłabym wybierać po raz drugi, jaki instrument bym się zdecydowała? Odpowiedź jest jedna: WIOLONCZELA. Dlaczego? Ponieważ wiolonczela to instrument królewski, o pięknym aksamitnym dźwięku. 

Po ukończeniu Akademii Muzycznej w Bydgoszczy gram w Orkiestrze symfonicznej, gdzie codziennie mogę spełniać swoją życiową pasję. Jestem również nauczycielem, dlatego mogę dzielić się doświadczeniami i obserwować rozwój dzieci i młodzieży, która z pasją i zainteresowaniem wchodzi w profesjonalny Świat Artystyczny. A Świat Artystyczny to: emocje, duża scena, podróże i współpraca z profesjonalnymi orkiestrami na całym świecie. Bo jak każdy kraj ma swój narodowy język, nie zawsze zrozumiały, to język muzyczny jest na całym świecie ten sam i bardzo łatwo jest się porozumieć grając w jednej orkiestrze, zespole kameralnym czy solo z akompaniamentem fortepianu lub innego instrumentu.  

Dlatego zapraszam i zachęcam do pracy i wspólnej zabawy oraz tworzenia pięknej dziedziny sztuki, jaką jest MUZYKA <3 

Z nami od:

01 wrzesień 2020

Czym się zajmuję?

Wiolonczela

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?