Magdalena Szczebiot-Murawska

Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Studiowała w Konserwatorium Muzycznym w Oviedo (Hiszpania) oraz Music Interpretation na Uniwersytecie w Göteborgu.

Trzykrotna laureatka Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku oraz stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Założycielka Sensum Quartet. Pomysłodawczyni oraz autorka aranżacji na płycie Echo z pieśniami Podlasia i Kresów Wschodnich w opracowaniach na kwartet smyczkowy.

Koncertowała ze znakomitymi artystami takimi jak Placido Domingo, Josh Groban, Avi Avital, Natalia Kukulska, Zbigniew Wodecki, Krzysztof Herdzin oraz zespołami Varius Manx i Perfect.

Obecnie oprócz działalności koncertowej, komponuje i produkuje autorską muzykę.

01 wrzesień 2021

Skrzypce

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Podlaskie Centrum Sztuki
ul. Piękna 2 (II piętro)