fbpx
Paweł Tarasiuk

Paweł Tarasiuk

Swoją przygodę z gitarą rozpocząłem w wieku 7 lat, gdy rodzice posłali mnie do pierwszej klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku. Szybko zrozumiałem, że to właśnie z gitarą chciałbym dzielić swoje życie... i tak pozostaje do teraz. Skończyłem Szkołę Muzyczną w Białymstoku i rozpocząłem studia muzyczne na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Białymstoku. Aktualnie kończę studia magisterskie na wydziale instrumentalno-pedagogicznym.

Grałem w zespołach o przeróżnych stylach muzycznych począwszy od muzyki ludowej a skończywszy na muzyce rockowej czy folk-rockowej. Swoje koncerty zespołowe grałem na terenie Polski i za granicą i mam z nich wiele wspaniałych wspomnień :-)
 
Drogi uczniu, jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z gitarą tak jak ja 20 lat temu, zapraszam Cię do współpracy! Będziemy dużo grać, ćwiczyć i cieszyć się dźwiękami tego cudownego instrumentu! :-)

Z nami od:

01 wrzesień 2020

Czym się zajmuję?

Gitara elektryczna, Gitara klasyczna

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?