fbpx
Katarzyna Giba

Katarzyna Giba

Ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia w Białymstoku w klasach skrzypiec i fortepianu. Studiowałam muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z terapią pedagogiczną w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie. Od 10 lat pracuję z dziećmi prowadząc zajęcia umuzykalniające oraz rytmikę. Jestem również instruktorem zajęć umuzykalniających metodą E. E. Gordona dla niemowląt i małych dzieci. Obecnie rozwijam swoje zainteresowania i umiejętności w kierunku dyrygentury chóralnej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Białymstoku, jednak już teraz myślę o dalszej nauce wiążącej się z aranżacją i kompozycją. W wolnej chwili chętnie sięgam po rosyjską literaturę piękną i fantastykę oraz słucham muzyki – od klasyki po rocka.  

Od 4 lat pracuję w Podlaskim Centrum Sztuki jako nauczyciel teorii muzyki. W tym miejscu odnajduję się doskonale, ponieważ mogę indywidualnie podchodzić do swoich uczniów i dzielić się z nimi wiedzą muzyczną w szerokim zakresie – zgodnie z ich zainteresowaniami. Dzięki temu możemy wspólnie rozwijać swoje pasje :)

Z nami od:

01 wrzesień 2017

Czym się zajmuję?

Teoria muzyki

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?