Paulina Malinowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie wydziału Instrumentalno – Pedagogicznego w Białymstoku na kierunku Wokalistyka. Studia magisterskie w specjalności pedagogika wokalna ukończyłam w klasie śpiewu prof. Cezarego Szyfmana, studia licencjackie w specjalności śpiew solowy u ad. dr hab. Krystyny Jaźwińskiej – Dobosz. Ukończyłam także Szkołę Muzyczną II st. w klasie śpiewu prof. Violetty Bieleckiej.

Od 2011 roku pracuję w Chórze Opery i Filharmonii Podlaskiej gdzie biorę czynny udział we wszystkich produkcjach operowych i musicalowych tejże instytucji. Wielokrotnie współpracowałam z Żeńskim Chórem „Schola Cantorum Bialostociensis” oraz Polskim Chórem Pokoju wykonując partie chóralne i solowe. W listopadzie 2016 roku wraz z Chórem Centrum Myśli JP2 i zespołem The Consonance Trio wzięłam udział w projekcie „JP2 PAMIĘĆ DOSTĘPNA” gdzie wykonywałam partie solowe. W 2016 roku wraz z chórem Opery i Filharmonii Podlaskiej nagrałam płytę Hymny Papieskie z okazji XXXI Światowych Dni Młodzieży wykonując partie solowe.

W czerwcu 2017 roku zostałam laureatką I miejsca Eliminacji Regionalnych IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki - Anna German.

W 2019 roku ukończyłam Studia Podyplomowe Logopedyczne na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu w Białymstoku.

01 wrzesień 2021

Śpiew

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Podlaskie Centrum Sztuki
ul. Piękna 2 (II piętro)