Joanna Bakun

Joanna Bakun

Joanna Bakun - tak się nazywam. 

Zawód Muzyk - ukończyłam Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Instrumentalno-pedagogicznym w Białymstoku. Współpracuję z wieloma orkiestrami takimi jak: Opera i Filharmonia Podlaska, Suwalska Orkiestra Kameralna, Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży oraz Podlaska Orkiestra Salonowa. Biorę również udział w wielu projektach muzycznych.

Nauczanie - oprócz czynnego działania jako muzyk instrumentalista jestem również pedagogiem - to znaczy, że uczę innych grać. Obecnie pracuję w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Bielsku Podlaskim.

Klarnet - (bo to o niego się tu rozchodzi) to instrument muzyczny o cudownym brzmieniu i dość nieoczekiwanym wyglądzie. Tak, to jest instrument na którym gram już od 21 lat – brzmi niewiarygodnie, ale najbardziej niesamowite w tym graniu na klarnecie jest to, że jeszcze mi się nie znudziło. I chociaż czasem się "gniewamy" na siebie to czuję, że bez niego nie byłabym tym, kim teraz jestem. I może się to wydawać dziwne, ale z graniem jest jak z jeżdżeniem na rowerze – jak już się nauczysz to umiesz to robić do końca życia!

Jeśli Ty również chcesz nauczyć się grać to zapraszam do współpracy! 

Z nami od:

01 wrzesień 2020

Czym się zajmuję?

Klarnet