Paweł Tarasiuk

Swoją przygodę z gitarą rozpocząłem w wieku 7 lat, gdy rodzice posłali mnie do pierwszej klasy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku. Szybko zrozumiałem, że to właśnie z gitarą chciałbym dzielić swoje życie... i tak pozostaje do teraz. Skończyłem Szkołę Muzyczną w Białymstoku i rozpocząłem studia muzyczne na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Białymstoku. Aktualnie kończę studia magisterskie na wydziale instrumentalno-pedagogicznym.

Grałem w zespołach o przeróżnych stylach muzycznych począwszy od muzyki ludowej a skończywszy na muzyce rockowej czy folk-rockowej. Swoje koncerty zespołowe grałem na terenie Polski i za granicą i mam z nich wiele wspaniałych wspomnień :-)

Drogi uczniu, jeśli chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z gitarą tak jak ja 20 lat temu, zapraszam Cię do współpracy! Będziemy dużo grać, ćwiczyć i cieszyć się dźwiękami tego cudownego instrumentu! :-)

01 wrzesień 2020

Gitara klasyczna, Gitara elektryczna