Krzysztof Kulikowski

Krzysztof Kulikowski

Jestem pianistą, absolwentem wydziału instrumentalno - pedagogicznego na AMFC w Warszawie Filia w Białymstoku. Z zamiłowania zajmuję się muzyką jazzową, aranżacją, kompozycją. Od 2003 roku związany jestem ze Szkołą Muzyczną I i II st. im. F. Chopina w Białymstoku, gdzie do dnia dzisiejszego uczę gry na fortepianie. Na co dzień pracuję również jako akompaniator i aranżer w Policealnym Studium Wokalno - Aktorskim i Akademii Teatralnej.  

Lubię grać, występować z młodymi ludźmi, dzielić się z nimi swoją pasją i umiejętnościami, przekazywać im muzyką swoją energię i witalność. Mam spore doświadczenie sceniczne, grałem koncerty solowe, akompaniowałem zawodowym wokalistom, studentom, pracowałem w różnych zespołach instrumentalnych. Wykonywałem repertuar związany z klasyką, jazzem, musicalem, piosenką aktorską, poetycką, muzyką popową i rockową.  

Polecam z całego serca PCS i Szkołę Muzyczną im. F. Chopina. Jest to magiczne miejsce, pełne ciepła i radości. Uczą tu wspaniali i otwarci pedagodzy. Moja klasa nie jest tylko formalnym miejscem pracy, jest również moim warsztatem codziennych dokonań twórczych, o których zawsze chętnie rozmawiam. 

Z nami od:

01 wrzesień 2003

Czym się zajmuję?

Fortepian, Teoria muzyki, Improwizacja jazzowa, Podstawy aranżacji