fbpx
Katarzyna Szymuś - Supronowicz

Katarzyna Szymuś - Supronowicz

Jestem absolwentką Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu prof. M. Urbanek-Jaworowicz. Ukończyłam również Podyplomowe Studium Wokalno-Pedagogiczne, a po ukończeniu studiów umiejętności wokalne doskonaliłam pod kierunkiem K. Wotes w Londynie. 

Będąc członkiem zespołu kameralnego „The Cavendish Singers”, brałam udział w licznych koncertach i festiwalach muzycznych. Uczestniczyłam w wielu mistrzowskich kursach wokalnych. W swoim repertuarze posiadam wiele partii operowych, musicalowych oraz pieśni. Od 2006 roku jestem chórzystką Opery i Filharmonii Podlaskiej, na deskach której występowałam w takich dziełach jak: oper„Straszny Dwór” Moniuszki, „Traviata” Verdiego, „Cyganeria” Pucciniego, „Carmen” Bizeta, „Czarodziejski Flet Mozarta (partia solowa III Chłopca), „Turandot” Pucciniego, musicale „Skrzypek na dachu”, „Upiór w operze”, „Doktor Żywago” Simon oraz operetk„Zemsta Nietoperza” i „Baron Cygański” Straussa. Brałam udział w wielu prestiżowych wydarzeniach muzycznych, nagraniach radiowych i płytowych uhonorowanych licznymi nagrodami w kraju i za granicą. Wystąpiłatakże jako solistka w Requiem d-moll Mozarta pod batutą M. J. Błaszczyka. Poza działalnością artystyczną byłam jurorem wielu konkursów wokalnych dla dzieci i młodzieży.  

Od 2006 roku prowadzę zajęcia wokalne w zakresie śpiewu klasycznego i rozrywkowego w Szkole Muzycznej I i II st. im. F. Chopina przy Podlaskim Centrum Sztuki w Białymstoku. 

Jeśli chcesz rozwijać i doskonalić swój talent wokalny i razem ze mną poznawać przepiękny świat muzyki zapraszam Cię serdecznie na zajęcia do naszej szkoły. Przy akompaniamencie fortepianu lub z podkładem muzycznym w tle, z mikrofonem w ręku poczujesz się jak prawdziwy artysta na profesjonalnej scenie. W naszej szkole otrzymasz świetny warsztat, doskonałe wsparcie i motywację, poznasz wspaniałych pedagogów, a wszystko to otoczone rodzinną atmosferą. Czekamy na Ciebie! 

Z nami od:

01 wrzesień 2006

Czym się zajmuję?

Śpiew

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?