fbpx
Anna Biegańska

Anna Biegańska

Muzyk z zawodu, flecistka z wyboru, nauczyciel z powołania. A moją największą pasją jest… No właśnie muzyka. A poza tym spacery po lesie z psem i czytanie książek. 

Ukończyłam Filię Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w klasie fletu poprzecznego. Przez wiele lat pracowałam w orkiestrze Opery i Filharmonii Podlaskiej, z którą koncertowałam w kraju i za granicą, m. in. W Austrii, Niemczech, Belgii, Rosji i Stanach Zjednoczonych, a także dokonywałam wielu nagrań płytowych. Mam też w dorobku nagrania audycji dla Polskiego Radia. Od kilkudziesięciu lat pracuję jako nauczyciel fletu w ZSM im. I. J. Paderewskiego w Białymstoku oraz Szkole Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Białymstoku. Prowadzę też działalność edukacyjną biorąc udział w audycjach muzycznych dla przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Białymstoku i na terenie województwa podlaskiego. Jestem flecistką Podlaskiej Orkiestry Salonowej i zespołu kameralnego Trio Aclassico" 

Od niedawna prowadzę istniejącą od dwudziestu jeden lat Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku.  

Zapraszam do nauki w Naszej Szkole każdego, kogo „ciągnie” do muzyki. Nie mów sobie, że jesteś za stary na naukę gry na ulubionym instrumencie. Nie pozwól wmówić sobie, że nie masz zdolności do grania lub śpiewania. Na spełnianie marzeń i rozwój osobisty, na pokonywanie barier nigdy nie jest za późno.

Z nami od:

01 wrzesień 2008

Czym się zajmuję?

Dyrektor Szkoły, Flet poprzeczny

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?