fbpx
Joanna Bakun

Joanna Bakun

Joanna Bakun - tak się nazywam. 

Zawód Muzyk - ukończyłam Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Instrumentalno-pedagogicznym w Białymstoku. Współpracuję z wieloma orkiestrami takimi jak: Opera i Filharmonia Podlaska, Suwalska Orkiestra Kameralna, Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży oraz Podlaska Orkiestra Salonowa. Biorę również udział w wielu projektach muzycznych.

Nauczanie - oprócz czynnego działania jako muzyk instrumentalista jestem również pedagogiem - to znaczy, że uczę innych grać. Obecnie pracuję w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Bielsku Podlaskim.

Klarnet - (bo to o niego się tu rozchodzi) to instrument muzyczny o cudownym brzmieniu i dość nieoczekiwanym wyglądzie. Tak, to jest instrument na którym gram już od 21 lat – brzmi niewiarygodnie, ale najbardziej niesamowite w tym graniu na klarnecie jest to, że jeszcze mi się nie znudziło. I chociaż czasem się "gniewamy" na siebie to czuję, że bez niego nie byłabym tym, kim teraz jestem. I może się to wydawać dziwne, ale z graniem jest jak z jeżdżeniem na rowerze – jak już się nauczysz to umiesz to robić do końca życia!

Jeśli Ty również chcesz nauczyć się grać to zapraszam do współpracy! 

Z nami od:

01 wrzesień 2020

Czym się zajmuję?

Klarnet

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?