fbpx
Krzysztof Kulikowski

Krzysztof Kulikowski

Jestem pianistą, absolwentem wydziału instrumentalno - pedagogicznego na AMFC w Warszawie Filia w Białymstoku. Z zamiłowania zajmuję się muzyką jazzową, aranżacją, kompozycją. Od 2003 roku związany jestem ze Szkołą Muzyczną I i II st. im. F. Chopina w Białymstoku, gdzie do dnia dzisiejszego uczę gry na fortepianie. Na co dzień pracuję również jako akompaniator i aranżer w Policealnym Studium Wokalno - Aktorskim i Akademii Teatralnej.  

Lubię grać, występować z młodymi ludźmi, dzielić się z nimi swoją pasją i umiejętnościami, przekazywać im muzyką swoją energię i witalność. Mam spore doświadczenie sceniczne, grałem koncerty solowe, akompaniowałem zawodowym wokalistom, studentom, pracowałem w różnych zespołach instrumentalnych. Wykonywałem repertuar związany z klasyką, jazzem, musicalem, piosenką aktorską, poetycką, muzyką popową i rockową.  

Polecam z całego serca PCS i Szkołę Muzyczną im. F. Chopina. Jest to magiczne miejsce, pełne ciepła i radości. Uczą tu wspaniali i otwarci pedagodzy. Moja klasa nie jest tylko formalnym miejscem pracy, jest również moim warsztatem codziennych dokonań twórczych, o których zawsze chętnie rozmawiam. 

Z nami od:

01 wrzesień 2003

Czym się zajmuję?

Fortepian, Improwizacja jazzowa, Podstawy aranżacji, Teoria muzyki

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Kontakt

Podlaskie Centrum Sztuki
15-282 Białystok
ul. Piękna 2 (II piętro)
sekretariat czynny:
poniedziałek, wtorek, czwartek 14 - 18
W środy i piątki - kontakt telefoniczny
tel. 799 198 220 lub 660 774 537
kontakt@podlaskiecentrumsztuki.edu.pl
nr konta:
PKO BP 24102013320000130202409290

Jak nas znaleźć?