Image
W Podlaskim Centrum Sztuki wychodzimy z założenia, że każdy etap życia jest dobry by zająć się muzyką. Dlatego nieważne czy jesteś dopiero na początku swojej drogi życiowej i szukasz tego co pokochasz całym sercem, czy też jesteś już trochę strarszy i wiesz, że muzyka to jest właśnie to. Nieważne czy już pracujesz, czy też jesteś na emeryturze. Nigdy nie jest za późno by zrealizować swoje marzenia. To właśnie dla Was wszystkich, którzy nie czują potrzeby skończenia szkoły muzycznej, ale za to bardzo pragną rozwijać się muzycznie jest ta propozycja. Zastanów się... Być może czasem patrząc na kogoś grającego na instrumencie czujesz lekką nutę zazdrości. Może wstydzisz się zaśpiewać w towarzystwie, bo czujesz się niepewny swojego głosu. A może po prostu pasjonuje Cię świat muzyki i potrzebujesz przewodnika, który Cię po nim oprowadzi i zdradzi jego sekrety?
Jesteśmy otwarci nie tylko na pasjonatów muzyki. Chcemy też pomóc Wam wszystkim pracującym na co dzień głosem: wykładowcom, coachom, mówcom motywacyjnym, nauczycielom, dziennikarzom i wielu innym. Wiemy jak ważne jest w Waszej pracy właściwe używanie głosu. Dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dla Was zajęcia z emisji głosu w mowie.
Zajęcia muzyczne
Emisja głosu
Image
Na zajęciach muzycznych prowadzonych przy Podlaskim Centrum Sztuki możliwe jest zarówno podjęcie nauki śpiewu, jak i gry na każdym z instrumentów, które znajdują sie w ofercie Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku (chcemy rozwijać się dla Was, dlatego istnieje możliwość poszerzenia naszej oferty edukacyjnej o inne instrumenty - podpowiedzcie nam jakie :-)). Na nasze zajęcia zapraszamy osoby w każdym wieku, które czują bądź dopiero chcą odnaleźć w sobie pasję do muzyki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co możemy Ci zaoferować, napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Emisja głosu w mowie, to nowa propozycja naszego centrum edukacyjnego dla wszystkich tych, dla których głos jest narzędziem pracy. Jeśli pracujesz głosem zawodowo, to nie raz spotkałeś się pewnie z sytuacją przemęczenia aparatu mowy. Może to być spowodowane niewłaściwym jego używaniem. Jeśli chcesz więc, żeby Twój głoś służył Ci przez długie lata zapraszamy na nasze zajęcia z emisji głosu w mowie. Warsztaty, ze względu na specyfikę, będą odbywać się w niewielkich grupach (maksymalnie do 5 osób), a ich termin zostanie ustalony po zebraniu się grupy (conajmniej 2 osoby). Na specjalne życzenie istnieje również możliwość zorganizowania zajeć indywidualnych.

Napisz
 lub zadzwoń i przyłącz się do naszej muzycznej rodziny.
Czekamy właśnie na Ciebie!