Alicja Machowiak

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie Filii w Białymstoku. Ale tak naprawdę nauczycielem zostałam zanim jeszcze rozpoczęłam studia. Wszystko to za sprawą mojej mamy, Barbary Biesarz, wieloletniego nauczyciela fortepianu w PSM I stopnia i Ogniska muzycznego nr 8 w Białymstoku. Namówiła mnie, żebym spróbowała i… połknęłam bakcyla. Miałam to szczęście że mogłam ją podglądać w pracy, uczyć się jak mądrze dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Przez długie lata uczyłam w Ognisku muzycznym przy BTM, a pięć lat temu dołączyłam do wspaniałego zespołu Podlaskiego Centrum Sztuki. Najpiękniejsze w pracy nauczyciela to uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci, kiedy zaskakujące, zdumiewające i nieznane wcześniej znaki zaczynają ożywać pod palcami przeradzając się w muzykę.

Zapraszam wszystkich chętnych - dajcie sobie szansę na nowe i niesamowite doznania.

01 wrzesień 2015

Fortepian

Informacje

Podlaskie Centrum Sztuki to centrum edukacyjne obejmujące Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz pracownię plastyczną.

Razem z naszym pełnym pasji zespołem tworzymy miejsce, w którym nie da się nie pokochać sztuki.

Podlaskie Centrum Sztuki
ul. Piękna 2 (II piętro)